788 постільна білизна Вілюта сатин твілл двоспальний





Комплект постільної білизни з сатину- твілл , вишуканий дизайн, натуральна тканина і якісне пошиття залишать приємні враження!
Ви будете задоволені покупкою, а комплект прослужить Вам довгі роки і буде радувати своєю якістю!!!
Комплект полуторний: простирадло 214*150-1 шт., підодіяльник 210*143 см-1 шт., наволочки 70*70 (або 50*70)-2 шт.
Двоспальний Комплект: простирадло 220*200-1 шт., підодіяльник 210*175 см-1 шт., наволочки 70*70 (або 50*70)-2 шт.
Комплект євро: простирадло 220*240-1 шт., підодіяльник 200*220 см-1 шт., наволочки 70*70 (або 50*70)-2 шт.
Комплект сімейний: простирадло 220*240-1 шт., підодіяльник 210*143 см-2 шт., наволочки 70*70 (або 50*70)-2 шт.
Сатин твілл – це натуральна тканина, яка на 100% складається з бавовни. Сатин твілл має сатинове плетіння з подвійної крученої нитки, за рахунок чого тканина виходить блискуча. По щільності сатин твілл перевершує ранфорс і поплін, на дотик тканина м'яка і шовковиста, але трохи менш щільна, ніж сатин. Це робить комплекти постільної білизни з сатину твілл більш доступними за ціною.
Постільна білизна Вилюта сатин твилл має ряд переваг:
- міцність і довговічність;
- несминаемость;
- простий догляд;
- м'якість і легкий блиск;
- благородні кольори;
- вишуканий дизайн.
У нашому інтернет-магазині Dream Ви можете купити постільну білизну Вилюта сатин твілл, яка підійде Вам за смаком і розміром, і зробить Ваш сон легким і приємним.
Забарвлення і розмір наволочок уточнюйте у менеджера!!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viluta |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Сатин |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий/сіро-беж |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
- Ціна: 1 750 ₴
- Спосіб упаковки: подарункова картонна коробка + пакет з логотипом виробника


